Kekova

Yaşamak İstediğin Yer KEKOVA…

Tarihi, antik kentleri, güneşi, masmavi denizi, yeşilin binbir tonunu görebileceğiniz doğası ile her ziyarette yeniden keşfedilen bir cennettir Kekova. Binlerce yıllık tarihi, antik kalıntıları, koruma allltına alınan denizi ve doğası ile her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Eşsiz koylarına demirleyen yatlara da  doğal bir liman olma özelliğiyle ev sahipliği yapmaktadır her yıl.

Binlerce yılın izlerini taşıyan, tarihi kalıntıları barındıran köyleri, merak uyandıran gizemiyle, ziyarete gelen konuklarını fark ettirmeden yeniden davet ediyor. Bugüne kadar Kekova’ya gelmediyseniz berrak denizini, sıcacık güneşini, asırlık yaşamları gizleyen antik kentlerini, doğanın ona cömertçe sunduğu güzellikleri görmediyseniz eğer, daha fazla zaman kaybetmeyin.

Simena, Batıkşehir, Theimusa, Aperlai görülmesi gereken en önemli yerleridir.

Burada gösterişli şık oteller, uçsuz bucaksız plajlar, eğlence merkezleri yerine deniz, doğa, tarih, kaya evler, saklı bir şehir, yakamozlar ve samimi insanlar ile iç içe olacaksınız. Belkide hiç tahmin etmediğiniz yaşamlara tanık olacak hatta onların bir parçası olacaksınız.

Adaya ayak bastığınız ilk andan itibaren buradan ayrılmak istemeyecek ilk fırsatta tekrar gelmek ve bu güzelliği yine yaşamak için planlar yapmaya başlayacaksınız.

loading